Szkoła Letnia Biotechnologii

Szanowni Doktoranci,

Informujemy o możliwości uczestniczenia w Szkole Letniej Biotechnologii organizowanej w dniach 16-20 września 2024 roku: https://bss.ug.edu.pl/. Temat Szkoły to „Choroby immunologiczne i metody terapeutyczne”. Tegoroczna Szkoła organizowana jest ze wsparciem programu STER NAWA „Internacjonalizacja Szkół Doktorskich Uniwersytetu Gdańskiego”, co zapewnia pokrycie kosztów uczestnictwa w Szkole doktorantów MSDB oraz SDNŚiP. Osoby chętne zapraszamy do rejestracji na stronie Szkoły Letniej (specjalna zakładka dla doktorantów Szkół Doktorskich UG). Po rejestracji otrzymają Państwo informację o terminach i zasadach rekrutacji oraz formularze do wypełnienia. Kandydaci będą kwalifikowani jako Uczestnicy Szkoły Letniej w ramach konkursowej procedury rekrutacyjnej. Do Szkoły Letniej zostaną zakwalifikowani i otrzymają wsparcie w ramach projektu STER NAWA Kandydaci zgodnie z pozycją na liście rankingowej oraz w ramach limitu środków. W ramach wsparcia Uczestnikowi Szkoły Letniej przysługiwać będzie możliwość bezpłatnego uczestnictwa w Szkole Letniej, obejmującego koszt noclegów, wyżywienia oraz pozostałych kosztów związanych z udziałem w wykładach i zajęciach zgodnie z programem Szkoły Letniej. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Ostateczny termin rejestracji na stronie Szkoły Letniej oraz złożenia dokumentów to 14 czerwca 2024 r.

W poniższych załącznikach znajduje się Regulamin szkół letnich oraz wzór wniosku dla kandydatów.

Regulamin NAWA UG szkoły letnie 189.18 KB
Załącznik 1 do Regulaminu 68.68 KB