Tydzień Własności Intelektualnej

zapraszamy doktorantów  na Tydzień Własności Intelektualnej, który odbędzie się w Uniwersytecie Gdańskim w dniach 22-26 kwietnia 2024r.

Organizacją szeregu wydarzeń w ramach Intellectual Property & Innovation Week, realizowanego pod patronatem Urzędu Patentowego RP oraz Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii Nasze Uniwersyteckie Centrum Transferu Technologii rozpoczyna realizację swojej nowej strategii rozwoju.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Światowego Dnia Własności Intelektualnej, który został ustanowiony przez Światową Organizację Własności Intelektualnej na 26 kwietnia.

Intellectual Property & Innovation Week to kilkanaście wykładów, warsztatów, spotkań i paneli dyskusyjnych dla badaczy i wynalazców, którzy chcą skutecznie skomercjalizować swoje prace.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie wydarzenia. Wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja.

Do zobaczenia podczas Tygodnia Własności Intelektualnej!