Zapisy na Doktoratorium

UWAGA!

Poniższy komunikat dotyczy doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że zapisy na Doktoratorium – kursu dydaktyki akademickiej zostaną uruchomione od dnia 23 października 2019 r., o godz. 15:00 i będą trwały do dnia 28 października do godz. 10:00. Aby wziąć udział w zapisach będzie należało wejść na stronę, do której link zostanie przesłany w dniu 23 października mailem chwilę przed godz. 15:00.

Dokonując wyboru warsztatów proszę pamiętać o kilku istotnych sprawach:

Każdy z Państwa jest zobowiązany do udziału w 10 trzygodzinnych zajęciach. Na przyszły semestr planujemy już tylko cztery warsztaty, dlatego wybranie z oferty na bieżący semestr mniejszej liczby zajęć niż 10 należy traktować jako sytuację wyjątkową, której powinno się unikać.

Proszę NIE wybierać więcej niż jednych zajęć z danym prowadzącym, ponieważ w każdym ze swoich terminów mają oni prowadzić te same warsztaty. Innymi słowy: trzy różne terminy zajęć prowadzącego X NIE są trzema uzupełniającymi się częściami - są to trzy razy identyczne zajęcia.

Zajęcia będą trwały po ok. 2,5 godziny. MOŻNA więc wybrać dwa następujące po sobie warsztaty tego samego dnia.

Na każde zajęcia obowiązuje limit 20 miejsc. W przypadku, gdyby na dany termin zapisało się więcej osób, decydować będzie kolejność zgłoszeń. O ostatecznych listach osób zapisanych na poszczególne warsztaty będziemy informować po dniu 28 października.

W załączniku znajdą Państwo opis i terminy zajęć.

Z poważaniem,

Marcin Zieliński