Zapisy na pracownie doktorskie

Szanowni Państwo,

zapisy na pracownie doktorskie w semestrze zimowym 2023/2024 rozpoczną się w dniu 23.10.2023 r. o godz. 11.00 i potrwają do 25.10.2023 r. do godz. 13.00. Odbędą się za pośrednictwem Portalu Studenta. Plan pracowni oferowanych w semestrze zimowym znajdą Państwo w zakładce Doktoranci Plan zajęć.

W tym samym miejscu została opublikowana lista pracowni doktorskich planowanych w semestrze letnim 2023/2024. W związku z tym prosimy o dokonywanie świadomych wyborów pracowni doktorskich podczas poniedziałkowych zapisów.

Aby wziąć udział w pracowniach konieczny jest awans w systemie na kolejny rok akademicki. Z tego względu konieczne jest dopełnienie wszystkich formalności i uzyskanie zaliczeń z ubiegłego roku. Jeżeli nie w Portalu Studenta bieżący semestr nie jest widoczny na Państwa koncie, konieczne jest uzupełnienie braków.

Każdy doktorant zobowiązany jest do uczestnictwa w zajęciach z pracowni w wymiarze 30 godzin. Każda oferowana pracownia doktorska obejmuje 2 spotkania po 3 godziny lekcyjne, czyli łącznie 6 godzin. Każdy doktorant musi odbyć w roku akademickim 5 pracowni, w tym jedną w swojej dyscyplinie.