CZAS – Koncert Studia Wokalnego UG

Zapraszamy na nowy projekt Studia Wokalnego UG, w którym zachęcimy do zatrzymania się i przeżycia z nami wyjątkowych muzycznych chwil. Zinterpretujemy i odmienimy przez wszystkie przypadki słowo CZAS i w przemyślanej narracji muzyczno – tekstowej postaramy się znaleźć odpowiedź na ważne dla nas pytania. Pomogą nam w tym piosenki takich wykonawców jak Natalia Kukulska, Igor Herbut, Anna Maria Jopek, Dawid Podsiadło, Edyta Bartosiewicz, Anna Karwan i wielu innych. Będzie kameralnie, intymnie, bardzo różnorodnie a wszystko w koncepcji inspirowanej koncertami unplugged.

Wykonawcy:

Studio Wokalne UG w składzie:

Zofia Bełdzińska
Marta Bielawska
Anastazja Klimiuk
Karolina Kluczkowska
Joanna Kovaćs
Michalina Pankiewicz
Amelia Ponikowska
Zuzanna Winter
Paulina Zaborniak
Zuzanna Zaborowska