NAWA staże zagraniczne ogłoszenie wyników

Szanowni Państwo;

Wszystkie złożone wnioski konkursowe związane z realizacją programu wsparcia zagranicznej mobilności polskich i zagranicznych doktorantów szkół doktorskich Uniwersytetu Gdańskiego (staże zagraniczne) w ramach projektu „Internacjonalizacja Szkół Doktorskich Uniwersytetu Gdańskiego” (numer projektu/umowy: BPI/STE/2023/1/00017/DEC/01 z dnia 19.10.2023 r., akronim: „INTER-DOC”, zadanie nr 2 – „Wsparcie zagranicznej mobilności doktorantów polskich i zagranicznych - staże zagraniczne”), finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA) w ramach Programu „STER – Umiędzynarodowienie szkół doktorskich” uzyskały akceptację komisji konkursowej (na początku przyszłego tygodnia zostanie to potwierdzone poprzez przesłanie wiadomości na wskazane we wnioskach adresy e-mail). W załącznikach znajdziecie państwo wzory dodatkowych dokumentów związanych z udziałem w projekcie, które opisuje regulamin programu staży zagranicznych. Bardzo proszę o jak najszybsze dostarczenie do biura szkół doktorskich wypełnionych umów udziału w projekcie (zgodnie z regulaminem) i zadbanie o uzupełnienie dokumentacji związanej z wyjazdami obowiązującej w Uniwersytecie Gdańskim.

prof. dr hab. Adam Prahl
Kierownik Projektu „INTER-DOC”