AKADEMIA FILMU DOKUMENTALNEGO "DOCS AGAINST GRAVITY" SEMESTR LETNI 2023/24 - ZAPISY

AKADEMIA FILMU DOKUMENTALNEGO DOCS AGAINST GRAVITY
SEMESTR LETNI 2023/24

Światowe kino dokumentalne połączone z wykładami, spotkaniami i rozmowami.

Każda osoba uczęszczająca regularnie na zajęcia otrzyma certyfikat ukończenia Akademii Filmu Dokumentalnego Docs Against Gravity.

Zapisy: Studentki i studenci WSZYSTKICH WYDZIAŁÓW (WYKŁAD OGÓLNOUCZELNIANY) mogą zapisywać się na zajęcia na Portalu Studenta w dniach 5-9 lutego lub mailowo do 27 lutego u Przemysława Rydzewskiego wysyłając wiadomość na adres e-mail: przemek@againstgravity.pl. W Akademii Filmu Dokumentalnego może uczestniczyć każda chętna osoba, również spoza Uniwersytetu Gdańskiego: JAKO WOLNA SŁUCHACZKA I WOLNY SŁUCHACZ (otrzyma certyfikat)

Liczba godzin: 30 godz.
Semestr: letni 2023/24
Zajęcia rozpoczynają się: 27 lutego 2024 (wtorki, godz.17:00)